ჩვენი გუნდი

 

ჩვენი გუნდი

დირექტორი


როინ ბერიძე

დამფუძნებელი, დირექტორი

----


ნანუკა დუმბაძე

ნანუკა დუმბაძე

სერვისების გაყიდვების მენეჯერი

არქიტექტურის სამსახური


მერაბ გიგინეიშვილი

მერაბ გიგინეიშვილი

არქიტექტორი

დავით ართმელაძე

დავით ართმელაძე

არქიტექტორი

სერგო ჭელიძე

სერგო ჭელიძე

არქიტექტორი

დათო მსხალაძე

დათო მსხალაძე

არქიტექტურული ექსპერტი

კონსტრუქტორი


გიგლა ფუტკარაზე

გიგლა ფუტკარაზე

კონსტრუქტორი

საინჟირნო კომუნიკაცის ტექნიკური ნაწილის პროექტირება


რუსუდან გოგიაშვილი

რუსუდან გოგიაშვილი

ელექტრო -საინჟირნო კომუნიკაციების ტექნიკური ქსელების ნაწილის პროექტირების მთავარი სპეციალისტი

ირაკლი დიდმანიძე

ირაკლი დიდმანიძე

წლის სისტემით უზრუნველყოფის , წყალარინების, (კანალიზაციის) , გათბობა -- გაგრილების , სახანძრო უსაფრთხოების, საინჟირნო კომუნიკაციების ტექნიკური ნაწილის პროექტირების მთავარი სპეციალისტი

საკადასტრო აგეგმვით-აზომვითი ნახაზების (ტოპოგრაფია -გეოდეზია) სამსახური


გოჩა გორგილაძე

გოჩა გორგილაძე

საკადასტრო აგეგმვით-აზომვითი ნახაზების (ტოპოგრაფია -გეოდეზია) მთავარი სპეციალისტი

ლაშა ჭაღალიძე

ლაშა ჭაღალიძე

საკადასტრო აგეგმვით-აზომვითი ნახაზების (ტოპოგრაფია -გეოდეზია) მთავარი სპეციალისტი

სამშენებლო -- საინჟირნო მენეჯმენტი


ნუგზარ შანთაძე

ნუგზარ შანთაძე

მთავარი ინჟინერ - მშენებელი

გიორგი სულუხია

გიორგი სულუხია

მთავარი ინჟინერ - მშენებელი

ნუკრი ბერიძე

ნუკრი ბერიძე

დირექტორის მრჩეველი საინჟინრო - სამშენებლო საკითხებში

ჯამბულ ნაკაშიძე

ჯამბულ ნაკაშიძე

ფასადების კეთილმოწყობის ინჟინერი

ნიკოლოზ ჩხაიძე

ნიკოლოზ ჩხაიძე

დამხმარე ინჟინერი

იური  ფაღავა

იური ფაღავა

საინჟირნო კომუნიკაციების ტექნიკური ნაწილის მშენებლობის მთავარი მენეჯერი

მამუკა ქათამაძე

მამუკა ქათამაძე

კეთილ მოწყობის და გარე ფასადის მოპირკეთების მთავარი მენეჯერი

მშენებლობის ლოჯისტიკის სამსახური


ნოდარი ახვლედიანი

ნოდარი ახვლედიანი

ლოჯისტიკის სამსახური

ზაზა თედორაძე

ზაზა თედორაძე

ლოჯისტიკის სამსახური

ვახტანგ ახვლედიანი

ვახტანგ ახვლედიანი

კომპანიის ლოჯისტიკის სამსახურის უფროსი

მშენებლობის უსაფრთხოების სამსახური


გიორგი რუსია

გიორგი რუსია

შრომის უსაფრთხოების მთავარი სპციალისტი

როსტომ ბერიძე

როსტომ ბერიძე

მშენებლობის უსაფრთხოების მთავარი სპეციალისტი

იურდიული სამსახური


როლანდ ხალვაში

როლანდ ხალვაში

ორგანიზაციის მთავარი იურისტი

გიორგი ბარამიძე

გიორგი ბარამიძე

იურისტი

ფინასური განყოფილება


ნიკა რუსია

ნიკა რუსია

მთავარი ბუღალტერი -- კომპანიის ფინანსური აუდიტი

მურო  ბერიძე

მურო ბერიძე

ბუღალტერი

ბარბარე ტერელაძე

ბარბარე ტერელაძე

ფინანსური ანალიზის მენეჯერი

--------------------


თამილა  მელიქიშვილი

თამილა მელიქიშვილი

რუსული ენის სპეციალისტი (თარჯიმანი)

თამუნა რომანაძე

თამუნა რომანაძე

ინგლისური ენის სპეციალისტი (თარჯიმანი)

მანუჩარ დავითაძე

მანუჩარ დავითაძე

ოფისის საინჟირნო ტექნიკური უზრუნველყოფის მთავარი სპაციალისტი

შალვა ქოქოლაძე

შალვა ქოქოლაძე

საინვესტიციო მიწის ნაკვეთების შერჩევისა და ანალიზის მთავარი სპეციალისტი

ანასტასია  ბერიძე

ანასტასია ბერიძე

კომპანიის მომავალი მმართველი